1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>
07 травня 2018

Молодих поетів і авторів-виконавців запрошуємо до участі у V Всеукраїнському конкурсі "Хортицькі дзвони"!

Оцінити
(5 голоси)

Запорізький національний університет та Департамент освіти і науки Запорізької міської ради і як головні організатори Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони» оголошують про старт прийому творчих доробків конкурсу-2018. Цьогоріч подія відбудється вже впʼяте!

Конкурс "Хортицькі дзвони" було засновано в пам’ять про поетесу та пісняра Марину Брацило, яка трагічно загинула влітку 2013 року. Вона розпочала свій творчий шлях у дуже юному віці, та її поезії і пісні одразу привертали увагу своєю художньою вправністю і зрілістю світосприйняття. Патріотичні і проникнуті тонким ліризмом, твори Марини і сьогодні не втрачають своєї популярності серед поціновувачів української поезії і пісні.

Підсумки конкурсу традиційно будуть підбиті до дня народження поетеси, 2 грудня.

Творчі роботи можна подати до 15 жовтня 2018 року. Обсяг має складати 20-25 віршів для номінації "Поезія" або дві пісні, записані в аудіоформаті для номінації "Авторська пісня". Вік учасників від 15 до 25 років. Мова творів – українська.

Шукаємо молодих і талановитих!

 

Умови участі
у V Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії
та української авторської пісні імені Марини Брацило
«Хортицькі дзвони»

 

1. Конкурс поетів-початківців та тих, хто шукає себе в українській авторській пісні, проводиться у двох номінаціях: «Поезія» та «Авторська пісня». У межах основних номінацій можна також позмагатися за спецпризи:

 • у номінації «Поезія»:
  • спецприз за патріотичні мотиви в поезії;
  • спецприз за висвітлення в поезії теми збереження родинних цінностей;
  • спецприз Міжнародної асоціації гумористів і сатириків «Весела Січ»;
 • у номінації «Авторська пісня»:
  • спецприз за написання однієї чи декількох пісень на слова Марини Брацило.

2. До участі в конкурсі допускаються молоді автори віком від 15 до 25 років, які у визначений термін подали до розгляду журі рукописи власних поетичних творів (мова конкурсу – державна – українська) чи аудіозаписи пісень.

Можливе подання матеріалів на конкурс одразу в обох номінаціях.

3. Рукописи поетичних творів (20-25 віршів) надаються у форматі Microsoft Word (*doc, *rtf), шрифтом 14 (Times New Roman), через 1,5 інтервал, на папері формату А-4 ; усі поля (верхнє, нижнє, праве, ліве) – 2 см;

- аудіозапис двох пісень на цифрових носіях та тексти до них.

4. До рукописів додаються:

 • анкета учасника;
 • автобіографія;
 • фотокартка розміром 10 х 15;
 • повна домашня адреса, номер мобільного телефона та e-mail.

5. Журі не розглядає твори, які мають антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або написані суржиком.

6. Подані рукописи не повертаються і не рецензуються.

7. Для сприяння більшій об’єктивності відбору переможців, Оргкомітет, згідно з Положенням, надає для розгляду Журі конкурсні роботи в анонімному порядку (під псевдонімами) згідно з реєстрацією.

8. Положенням про конкурс передбачається кількісний ліміт переможців (лауреатів) конкурсу в кожній номінації – не більше чотирьох осіб (І, ІІ та ІІІ місця), яким присвоюється звання " Лауреат конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Окрім переможців, Журі визначає також двох дипломантів (по одному в кожній номінації), яким присвоюється звання "Дипломант конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Визначаються також переможці в межах зазначених спецпризів. У разі низької якості творів Журі конкурсу уповноважене не відзначати жодного лауреата (дипломанта) конкурсу на рік.

Додаткова інформація щодо проведення Конкурсу на сайтах Запорізького національного університету та www.bratsylo.com.ua , на офіційній сторінці у Facebook: www.facebook.com/konkursMarynyBratsylo/ 

за тел. 061-289-12-82 (кафедра українознавства),

067-648-17-17, 099-055-46-07 (координатор Стадніченко Ольга Олександрівна).

050-577-18-38, 068-979-66-79 (член Оргкомітету Цапліна Ірина Сергіївна)

 

Рукописи до 15.10.2018 року надсилати на адресу оргкомітету ( e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або подавати особисто: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66а, Запорізький національний університет, кафедра українознавства (корп. 2, ауд.413).

Презентація авторів, які взяли участь у конкурсі, оголошення переможців та церемонія їх нагородження за участю широких кіл громадськості відбудеться в Запорізькому національному університеті до 2 грудня 2018 року на Гала-концерті, приуроченому до дня народження поетеси та пісняра Марини Брацило.

Оргкомітет