1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
23 листопада 2018

«Хортицькі дзвони» – молодий творчий голос поетично-пісенної України

Оцінити
(5 голоси)

Вп’яте 29 листопада 2018 року до Запоріжжя на підсумкові урочистості Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони» - 2018 прибудуть творчі молоді обдарування з усієї України. Цього року їх 16 – переможців у двох номінаціях: ПОЕЗІЯ та АВТОРСЬКА ПІСНЯ!

Географія конкурсу – практично вся Україна!

Свої регіони представили поети та автори-виконавці з 26 областей та обласних центрів. Це: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та міста: Київ, Запоріжжя, Херсон, Рівне, Кропивницький, Луцьк,Чернівці, Львів, Суми, Харків.

Упродовж дня 29 листопада в учасників буде можливість відвідати творчі майстерні членів журі у своїх номінаціях. Вручення відзнак та премій конкурсу відбудеться під час гала-концерту, який розпочнеться о 14.30 в актовій залі ІІ корпусу Запорізького національного університету. Кожен переможець матиме можливість представити присутнім свій творчий доробок. Прозвучать також поезії та пісні Марини Брацило.

Тож чекаємо на всіх, кого цікавить молоде українське слово і пісня!

Програму заходів першого дня завершить нічна екскурсія для наших гостей містом Запоріжжям.

30 листопада переможці конкурсу відвідають Історико-культурний комплекс «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця» та місце поховання Марини Брацило на о.Хортиця. Також запланована прес-конференція для ЗМІ, екскурсія студмістечком Запорізького національного університету.

Завершить програму заключних заходів конкурсу творча зустріч голови Журі конкурсу Івана Андрусяка з творчою громадськістю, яка відбудеться о 15 годині в запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

На всі заходи – вхід вільний!