1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
19 квітня 2019

Дорогі друзі! Ми оголошуємо початок прийому творчих робіт на VI Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило!

Оцінити
(2 голоси)

До участі запрошуємо авторів українських поетичних текстів або пісень, що мають вік від 15 до 25 років з усієї України. Конкурс традиційно проводиться на базі Запорізького національного університету за підтримки Запорізької обласної організації НСПУ, Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки, Національного заповідника «Хортиця», Запорізького Союзу Українок, інших організацій і представників громадськості.
Конкурс "Хортицькі дзвони" було засновано в пам’ять про українську поетесу та пісняра Марину Брацило родом із Запоріжжя, життя якої дочасно обірвалося 2013 року. Її талант, що розкрився у досить молодому віці, відданість рідному слову можуть стати важливим дороговказом на життєвому шляху молодої творчої особистості.

Творчі роботи можна подавати до 15 жовтня 2019 року. Обсяг має складати 20-25 віршів для номінації "Поезія" або дві пісні, записані в аудіоформаті для номінації "Авторська пісня". Вік учасників від 15 до 25 років. Мова творів – українська.
Підсумки конкурсу традиційно будуть підбиті до дня народження поетеси,
2 грудня 2019 року.

Умови участі
у VІ Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії
та української авторської пісні імені Марини Брацило
«Хортицькі дзвони»

1. Конкурс поетів-початківців та тих, хто шукає себе в українській авторській пісні, проводиться у двох номінаціях: «Поезія» та «Авторська пісня». У межах основних номінацій можна також позмагатися за спецпризи:
у номінації «Поезія»:
спецприз за патріотичні мотиви в поезії;
спецприз за висвітлення в поезії теми збереження родинних цінностей;
спецприз Міжнародної асоціації гумористів і сатириків «Весела Січ»;
у номінації «Авторська пісня»:
спецприз за написання однієї чи декількох пісень на слова Марини Брацило.
2. До участі в конкурсі допускаються молоді автори віком від 15 до 25 років, які у визначений термін подали до розгляду журі рукописи власних поетичних творів (мова конкурсу – державна – українська) чи аудіозаписи пісень.
Можливе подання матеріалів на конкурс одразу в обох номінаціях.
3. Рукописи поетичних творів (20-25 віршів) надаються у форматі Microsoft Word (*doc, *rtf), шрифтом 14 (Times New Roman), через 1,5 інтервал, на папері формату А-4; усі поля (верхнє, нижнє, праве, ліве) – 2 см;
- аудіозапис двох пісень на цифрових носіях та тексти до них.
4. До рукописів додаються:
• анкета учасника;
• автобіографія;
• фотокартка розміром 10 х 15;
• повна домашня адреса, номер мобільного телефона та e-mail.
5. Журі не розглядає твори, які мають антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або написані суржиком.
6. Подані рукописи не повертаються і не рецензуються.
7. Для сприяння більшій об’єктивності відбору переможців, Оргкомітет, згідно з Положенням, надає для розгляду Журі конкурсні роботи в анонімному порядку (під псевдонімами) згідно з реєстрацією.
8. Положенням про конкурс передбачається кількісний ліміт переможців (лауреатів) конкурсу в кожній номінації – не більше чотирьох осіб (І, ІІ та ІІІ місця), яким присвоюється звання "Лауреат конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Окрім переможців, Журі визначає також двох дипломантів (по одному в кожній номінації), яким присвоюється звання "Дипломант конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Визначаються також переможці в межах зазначених спецпризів. У разі низької якості творів Журі конкурсу уповноважене не відзначати жодного лауреата (дипломанта) конкурсу на рік.
Додаткова інформація щодо проведення Конкурсу на сайтах Запорізького національного університету та www.bratsylo.com.ua, на офіційній сторінці у Facebook: www.facebook.com/konkursMarynyBratsylo/
за тел. 061-289-12-82 (кафедра українознавства),
067-648-17-17, 099-055-46-07 (координатор Стадніченко Ольга Олександрівна).
050-577-18-38 (член Оргкомітету Цапліна Ірина)

Рукописи до 15.10.2019 року надсилати на електронну скриньку оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,
також можна подати особисто: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66а, Запорізький національний університет, кафедра українознавства (корп. 2, ауд. 413).
Переможці і загальні підсумки Конкурсу будуть представлені широкій громадськості до Дня народження Марини Брацило - 2 грудня 2019 року.

Оргкомітет