1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
17 травня 2016

Конкурс "Хортицькі дзвони" - 2016" запрошує до участi

Конкурс «Хортицькі дзвони» стартував втретє

16 травня в рамках запорізького традиційного свята «Поетичний травень» в читальній залі Наукової бібліотеки Запорізького національного університету за ініціативи оргкомітету Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні «Хортицькі дзвони» ім. Марини Брацило відбулась презентація першої поетичної збірки Ірини Сажинської «Приблизькість», яка побачила світ у травні цього року у видавництві «Кругозір».

Ірина Сажинська – лауреат і одна з переможців І Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні "Хортицькі дзвони" ім. Марини Брацило. В презентації взяли участь члени Оркомітету конкурсу "Хортицькі дзвони", письменники – члени Запорізької обласної організації НСПУ та Всеукраїнської асоціації гумористів і сатириків «Весела Січ», учасники літстудії імені Марини Брацило, небайдужі до молодої української поезії студенти, філологи, журналісти та модератор зустрічі – завідувач кафедри українознавства ЗНУ, заступник голови оргкомітету конкурсу Ольга Стадніченко. Присутні привітали Ірину Сажинську з її дебютною збіркою, проаналізували стиль, зміст, ритмомелодику, образність і манеру виконання, а також побажали подальшого поетичного зростання і нових поетичних збірок.

В рамках заходу Оргкомітет конкурсу поінформував присутніх та творчу молодь України про те, що цього року конкурс стартував втретє і що його організатори чекають на нові зустрічі з молодими українськими поетами та авторами - виконавцями.

Організатори також наголосили, що Умови третього конкурсу залишаються незмінними. Конкурсні роботи будуть оцінюватися в двох номінаціях: поезія та авторська пісня. Також на переможців чекають спеціальні призи. Оргкомітетом було зазначено: за два попередні роки до конкурсу долучилося близько 80 молодих поетів та авторів – виконавців, які вибрали мовою духовного спілкування із своїми сучасниками – українську. Разом із молодими запорізькими талантами конкурс підтримали представники 15 областей України. Вони привнесли в сучасний літературний процес свіжі думки, нові літературні форми та свої патріотичні почуття.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна знайти на сайті Запорізького національного університету та персональному сайті Марини Брацило в розділі «конкурс».