1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
04 квітня 2017

Запрошуємо на Презентацію третього випуску поетичного Альманаху «Хортицьких дзвонів».

Три роки поспіль з 2014 року Запорізький національний університет є організатором Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони». Конкурс засновано в пам’ять про випускницю університету, поетесу та пісняра Марину Брацило, яка трагічно загинула за невідомих обставин у м.Київ влітку 2013 року. Молода мисткиня залишила по собі яскраву творчу спадщину, засвідчивши своїм прикладом, що творче обдарування слід розвивати змолоду.

Завдяки конкурсу обдарована молодь України віком до 25 років щорічно представляє свій мистецький доробок, який за результатами конкурсу знаходить відображення у поетичних альманахах.

На разі 6 квітня у ЗНУ (13.00, ІІ корпус, ауд.224) відбудеться презентація третього випуску поетичного Альманаху «Хортицьких дзвонів» - 2016».

На презентації свою творчість представлять минулорічні учасники та переможці «Хортицьких дзвонів» та переможці конкурсу попередніх років. Новий випуск Альманаху буде вручено його авторам та передано до бібліотечної мережі.

Окрім презентації творчого доробку талановитої літературної молоді, за участі творчої громадськості, членів літературної студії імені Марини Брацило, студентства буде дано старт «ХОРТИЦЬКИМ ДЗВОНАМ» - 2017».

Визначально, що з цього року конкурс має отримати фінансове підгрунтя в рамках Програми функціонування і розвитку української мови в м.Запоріжжі на 2016 -2020 р.р. Його підсумки традиційно буде підведено до дня народження поетеси - 2 грудня 2017 року.