1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
01 березня 2019

ЗОУНБ запрошує на зустріч з новим виданням

Шановне товариство!

4 березня в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться Презентація літературно-художнього видання Марини Брацило «Я зроду тут живу». Книга вийшла у видавництві «Дике поле» за сприяння місцевої виконавчої влади в рамках Програми сприяння розвитку інформаційної галузі Запорізької області в 2018 році.

Збірка презентує ранні Маринчині поезії, написані нею з 13 до 23 років в запорізький період життя. Ця її творча спадщина народжувалася в сумнозвісні 90-ті, сповнені складнощів і протиріч на шляху України до її становлення як держави… В цей період Марині вдалося видати 3 поетичні збірки: «Хортицькі дзвони», «Благовіст» та «Мелодії вічних прощань», але брак фінансових можливостей в нашій родині та відсутність меценатів, охочих видавати українську поезію, не дозволив свого часу оприлюднити весь тогочасний творчий доробок.

Туга по Марині народила щемливі спогади про неї, які теж ввійшли в це видання.

Долучайтесь в понеділок до зустрічі з Мариною- зовсім юною поеткою!

До участі в заході запрошено запорізьке письменство, викладачів та вчителів запорізьких шкіл, авторів біографічних нарисів та спогадів, шанувальників її творчості.

На учасників чекає гарне обрамлення заходу: ранню Маринчину поезію представлять учні Запорізької ЗОШ № 20 екологічного профілю разом зі своїм викладачем Світланою Богдзієвич. Саме цей навчальний заклад свого часу закінчила Марина і саме тут вона розпочинала своє творче життя!

Паралельно Оргкомітетом «Хортицьких дзвонів» буде презентовано 5 випуск Альманаху Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило.

Від Оргкомітету на згадку про цю подію учасники заходу отримають пам’ятні книжкові закладки-календарики на 2019 рік та флайерочки «Хортицьких дзвонів».

Також всім присутнім організатори обіцяють ще один приємний сюрприз!

Початок Презентації о 15 годині (4-й поверх).

Долучайтеся!!!

Вхід вільний!